Belfer – zobacz relację z planu 2. sezonu!

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny związany z kręconym właśnie drugim sezonem serialu Belfer od Canal+. W nim to, o swoich rolach wypowiadają się Michalina Łabacz oraz Eliza Rycembel. Zapraszamy:

https://www.youtube.com/watch?v=nAUei1K8-ww&sns=fb

Zobacz również: Już jest oficjalny opis fabuły Inhumans Marvela

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Za kamerą drugiego sezonu stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Premiera BELFRA 2 planowana jest na jesień 2017.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Robert Pałka

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?