Krwawy Stuhr w teaserze serialu „Belfer”

NC+ udostępniło na swoim kanale Youtube pierwszą zapowiedź serialu kryminalego o nauczycielu-detektywie w reżyserii Łukasza Palkowskiego, twórcy „Bogów”. „Belfer” pojawi się na antenie Canal+ w październiku bieżącego roku. W obsadzie, obok Macieja Stuhra („Excentrycy„), znaleźli się Magdalena Cielecka („Zjednoczone Stany Miłości„), Piotr Głowacki („Słaba płeć?”), Krzysztof Pieczyński („Okupowani„), Paweł Królikowski („Pitbull. Nowe porządki„), Łukasz Simlat („Moje córki krowy„) oraz Józef Pawłowski („Bodo„).

https://www.youtube.com/watch?v=QJBo2ZAtWBA

Oficjalny opis produkcji:

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

 

Źródło: materiały prasowe/ ilustracje: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?