Advertisement
Advertisementpixel

Twin Peaks – znamy datę premiery serialu w Polsce!

22 maja zostanie wyemitowany pierwszy, podwójny odcinek Twin Peaks, 18-odcinkowej kontynuacji kultowego Miasteczka Twin Peaks, brytyjskiego serialu z lat 1990-1991. Serial będzie możliwy do obejrzenia zarówno na antenie stacji HBO jak i w internetowej platformie HBO GO. W tym dniu odbędzie się premiera w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nowe odcinki zrealizowano na zlecenie amerykańskiej stacji Showtime, która rozpocznie emisję dzień wcześniej, 21 maja.

Od 1 maja będzie istniała możliwość obejrzenia 30 odcinków oryginalnej serii w HBO3 i HBO GO. 

https://youtu.be/BdnwXiwnDaM

Zobacz również: Miasteczko Twin Peaks – nowe plakaty 3. sezonu

Za scenariusz i produkcję odpowiadają David Lynch i Mark Frost, twórcy dwóch kultowych sezonów. Reżyserem produkcji jest David Lynch. Szczegóły fabuły nowego sezonu wciąż są owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że po za aktorami z oryginalnej serii, zobaczymy również 207 innych osób. Pełna lista obsady, którą znajdziecie TUTAJ obfituje m.in. w takie nazwiska jak: Tim Roth, Naomi Watts, Michel Cera, Monica Belluci, Kim Belushi, Amanda Seyfried, Laura Dern, Jennifer Jason Leigh, David Dastmalchian, Tom Sizemore, Trent Reznor, Richard Chamberlin oraz polski akcent – Karolina Wydra.

Źródło: wirtualnemedia.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?