• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawił się materiał promujący kolejny serial Marvela, zrealizowany przez Netflix, zatytułowany The Punisher. Jego autorem jest Joe Quesada i został on wykonany w związku z zakończeniem zdjęć do produkcji. Można na nim zobaczyć większość postaci, które wystąpią w nadchodzącym serialu, a wśród nich są: Micro (Ebon Moss-Bachrach), Agent Rawlins (Paul Schulze), Lewis Walcott (Daniel Webber) oraz znana z Daredevila Karen Page (Deborah Ann Woll).

Zobacz również: The Punisher - Jon Bernthal z czachą na klacie!

The Punisher będzie już szóstym jak dotąd serialem powstałym dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem oraz czwartą interpretacją tej postaci w filmie. Dokładna premiera tytułu nie została jeszcze ustalona. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę. Do zespołu nie dołączy Punisher, gdyż działanie drużynowe nie leży za bardzo w naturze Franka Castle. W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore'a (Curtis Hoyle), Paula Schulze'a (Pielęgniarka Jackie), Jamie'go Ray'a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: ScreenCrush

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.