• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Prezentujemy pierwszy zwiastun nowego serialu telewizji SyFy Krypton. Producentem wykonawczym i scenarzystą serialu jest David S. Goyer. Autor znany jest fanom kina superbohaterskiego chociażby ze współpracy z Christoperem Nolanem przy fabule do filmu Batman - Początek, a także scenariusza do Człowieka ze stali i Batman v Superman. Pilot serialu wyemituje kanał SyFy jeszcze w  2017 roku. 

Lata przed znaną nam legendą Supermana Dom rodziny El był ośmieszany i alienowany. Serial opisuje, jak dziadek Człowieka ze Stali przynosi nadzieję i równość Kryptonowi, zmieniając pogrążoną w nieładzie planetę w wartą dania życia największemu znanemu superbohaterowi.

Źródło: You Tube | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.