Skazany na śmierć – konfrontacja Lincolna i Michaela w nowym wideo

Lincoln w końcu zapyta brata o jego śmierć! W piątym odcinku Skazanego na śmierć: Sequel w końcu otrzymamy odpowiedź na największe pytanie, które pojawiło się na językach wszystkich, kiedy to ogłoszono powrót serialu. Sneak peak możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=WkfBKac4w8E

Zobacz również: The Putin Interviews – zwiastun serii wywiadów Olivera Stone’a z Władimirem Putinem

Skazany na śmierć: Sequel to opowieść o dalszych losach Sary (Sarah Wayne Callies) i Lincolna (Dominic Purcell), którzy – przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller) – próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie. Bohaterowie postanawiają jeszcze raz zorganizować brawurową ucieczkę, która okaże się zaledwie początkiem skomplikowanej intrygi.

W nowej serii, poza główną trójką, pojawią się także inni dobrze znani widzom bohaterowie, wśród nich m.in. „T-Bag” Bagwell (Robert Knepper), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), Benjamin Miles „C-Note” Franklin (Rockmond Dunbar) czy Paul Kellerman (Paul Adelstein). – Wierzę, że fani będą zachwyceni, kiedy zobaczą wszystkie postaci znowu razem – mówiła przed premierą Dana Walden, Prezes i Dyrektor Generalny FOX Television Group.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?