Advertisement

Jessica Jones w „Infinity War”?

W tym tygodniu gwiazda serialu „Jessica Jones” czyli Kristen Ritter po raz pierwszy pojawiła się na zlocie comic-con. Był to zjazd Wizard World w Portland. Aktorka pojawiła się na panelu gdzie odpowiadała na pytania dziennikarzy i fanów.

https://www.youtube.com/watch?v=kNbCr-hStq8

Jednym z pierwszych pytań jakie skierowano do aktorki zadała młoda fanka ubrana w kostium Captain Marvel. „Od czasu rozbudowy komiksowego universum Marvela wiele postaci zaczęło się wspólnie gromadzić na ekranie, aż dojdzie do wielkiego zjednoczenia, które ma nastąpić w filmie „Infinity War”. Zastanawiałam się więc czy masz jakiś interes w tym, aby wraz z całą grupą Defendersów zjednoczyć się ze wszystimi postaciami w „Infinity War”, a może wolisz raczej pozostać przy Hell’s Kitchen.?”

„To bardzo interesujące pytanie ponieważ kocham swoją bohaterkę i nie odmówiłabym żadnej możliwości zagrania jej” – odpowiedziała aktorka – „Oczywiście wspaniale byłoby stać się częścią tych wysokobudżetowych produkcji wraz z tymi wspaniałymi postaciami, które już w większości się zjednoczyły. Dla mnie bomba!”

Jednakże Kristen Ritter zdaje sobie sprawę z różnic jakie dzielą jej postać, a dobrze znanych nam już Avengersów. „Jestem bardzo szczęśliwa z tego, że na mały „plac zabaw” Netflix’a jest taki wyjątkowy, bardziej przyziemny, ostrzejszy oraz bardziej dla dorosłych. – Ritter przyznaje – „Nie sądzę, że jest to serial z kategorią R, ale jest bardzo blisko granicy. Są w nim sceny seksu. A więc po trochu wszystkiego. Wspaniale byłoby jakby moja bohaterka jeszcze się gdzieś pojawiła. Zawsze jest jakaś szansa. Ja naprawdę nic nie wiem w tej kwestii. Nie jestem informowana. Na razie niezmiernie się cieszę, że mogę grać dla Netflix’a.”

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=DuePtIgmhC0

Aktorzy są zazwyczaj jednymi z ostatnich osób, które dowiadują się, że będą mieli możliwość zagrania jakiejś roli (ostatni są widzowie). Na razie nikt takich planów nie zdradził, ani Marvel, ani bracia Russo.

A wy chcielibyście zobaczyć niezwykle charyzmatyczną Jessicę Jones w szeregach Avengersów podczs wojny nieskończoności?

Stały współpracownik

Pasjonat filmów każdego gatunku (oprócz horrorów) z bezgranicznym zamiłowaniem do seriali telewizyjnych i muzyki filmowej. Autor bloga "Silver Screen" na platformie blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?