Twin Peaks – Agent Cooper i inni mieszkańcy Miasteczka w najnowszym zwiastunie serialu!

25 lat minęło, a życie nadal ma znaczenie w Twin Peaks. Każde życie … Z chwilą, gdy powrót do tytułowego Miasteczka nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami, każdą zapowiedź traktujemy ze szczególnym podekscytowaniem. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać nienaturalnie perfekcyjny stan, w jakim nasza ukochana amerykańska prowincja zachowała swe architektoniczne walory, a dziś ku wielkiemu zdziwieniu obserwujemy, iż nawet jej mieszkańcy nie postarzeli się ani o jotę. No może trochę szlachetnego srebra na włosach się pojawiło … Ale spójrzcie tylko na Agenta Coopera – to było niby 25 lat, czy może 25 dni? A może to (UWAGA! Ogromny jak Olbrzym w wizjach Coopera spoiler) Bob maczał palce w jego długowieczności? Tego nie dowiemy się pewnie nawet w dniu premiery Twin Peaks. O ile w ogóle się dowiemy …

Zobacz również: Nieznane filmy znanych reżyserów #2 – David Lynch

Szczegóły fabuły nowego sezonu, wciąż są owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że po za aktorami z oryginalnej serii, zobaczymy również 207 innych osób. Pełna lista obsady, którą znajdziecie TUTAJ obfituje m.in. w takie nazwiska jak: Tim Roth, Naomi Watts, Michel Cera, Monica Belluci, Kim Belushi, Amanda Seyfried, Laura Dern, Jennifer Jason Leigh, David Dastmalchian, Tom Sizemore, Trent Reznor, Richard Chamberlin oraz polski akcent – Karolina Wydra.

Reżyserem najnowszej odsłony ponownie został niezastąpiony David Lynch, a producentem wykonawczym serialu jest producent-złoto Mark Frost.

Pierwszy odcinek nowego sezonu serialu będziemy mogli zobaczyć w Polsce na  stacji HBO i platformie HBO GO już 22. maja, czyli dzień po amerykańskiej premierze.

Źródło: Facebook/Twin Peaks / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?