The Inhumans – pierwsza zapowiedź nowego serialu Marvela!

Marvel zaprezentował pierwszą zapowiedź serialu pt. The Inhumans. Gdy powoli pojawia się logo produkcji, możemy usłyszeć jak Maximus (Iwan Rheon) rozmawia prawdopodobnie z Crystal (Isabelle Conish) i kwestionuje władzę swojego brata. Pragnie obalić Black Bolta wierząc, że dzięki temu Inhumans odzyskają wolność. Teaser znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=YP9lmvrFqWM

Zobacz również: Guardians of the Galaxy Vol. 3 powstanie, ale dopiero po kolejnych Avengers

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory. Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyserowane przez Roela Reine pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi 26 września 2017 roku na stacji ABC. Łącznie pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?