The Handmaid’s Tale z 2. sezonem!

Po czterech odcinkach Hulu ogłosiło, że The Handmaid’s Tale zostało przedłożone o drugi sezon. Premierowe epizody były najlepiej oglądanymi w historii platformy, a zainteresowanie serialem nie słabnie. Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków i zadebiutuje w 2018 roku.

Zobacz również: Dunkierka – nowy zwiastun filmu wojennego Christophera Nolana!

Oficjalny opis serialu: The Handmaid’s Tale to historia Gilead, społeczności totalitarnej, która kiedyś była częścią Stanów Zjednoczonych. W związku z katastrofami ekologicznymi i spadkiem urodzeń, Gilead rządzone jest przez religijnych fundamentalistów, którzy traktują kobiety, jak własność rządową. Jedną z ostatnich płodnych kobiet jest Offred (Elisabeth Moss). Pracuje, jako służąca w domu Komendanta. Jest też jedną z kobiet zmuszanych do aktów seksualnych, w związku z ostatnimi próbami ponownego zaludnienia zniszczonej Ziemi. W przerażającym społeczeństwie, gdzie jedno słowo może zakończyć jej życie, Offred nawiguje pomiędzy domami dowódców, ich żonami i innymi służącymi. Ma jeden cel – przetrwać i odnaleźć córkę, która została jej odebrana. 

W serialu występują: Yvonne Strachovski (Chuck, Dexter), Elisabeth Moss (Mad Men), Joseph Fiennes (Zakochany Szekspir), Max Minghella (Świat według Mindy), Ann Dowd (Pozostawieni), Samira Wiley (Orange is the New Black), Madeline Brewer (Hemlock Grove), Alexis Bledel (Kochane kłopoty).

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia:Hulu

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?