13 powodów – nadchodzi drugi sezon serialu!

To już oficjalne. Jedna z najgorętszych, tegorocznych premier Netflixa, która podbiła twittera, uzyskując status najbardziej tagowanego show, dostaje zielone światło dla drugiego sezonu. Co więcej, produkcja już twa. Pierwszymi ujęciami zapowiadający kontynuację serialu na podstawie książki Jay’a Ashera z 2007 roku, podzieliła się ze swoimi obserwatorami Selena Gomez na swoim instagramie. Jest ona głównym producentem zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu. 

 

Their story isn’t over. Season 2 of #13ReasonsWhy is coming.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz również: Dlaczego Marvel decyduje się na sceny po napisach?

Jeszcze niedawno o potencjalnym drugim sezonie wypowiadał się odtwórca głównej roli, Dylan Minnette: 

Myślę, że jest jeszcze sporo rzeczy, których nie wiemy o głównych bohaterach, oraz wiele ciekawych historii do opowiedzenia. 

13 powodów już wykraczało poza ramy powieści, ukazując historię z perspektywy wielu postaci, które w książce przejawiały się gdzieś w tle. Było też znacznie więcej wątków, jednak historia pozostała ta sama. Twórcy serialu stają więc przed zadaniem, w którym muszą dopowiedzieć kontynuację ekranowej historii, która na papierze zakończyła się wraz z pierwszym sezonem. W związku z tym możemy spodziewać się powrotu wielu znajomych twarzy z pierwszego sezonu. Ba! Możemy tylko czekać na nowe postacie, które dodadzą znacznie więcej, niż byśmy mogli sobie wyobrazić. Jednak jak potoczy się historia? Pozostaje nam tylko czekać…

A co wy uważacie o przedłużeniu serialu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe + kolaż własny

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?