Advertisement

Jedenastka – piłkarski serial w Disney XD!

Jedenastka to serial o sportowych przygotowaniach i osiągnięciach – piłka nożna spotyka się tu z chęcią osiągania osobistych celów. Historia koncentruje się na 16-letnim Gabo Moretim, który mieszka ze swoją babcią Amelią w malowniczym miasteczku Álamo Seco.

Największą pasją Gabo jest piłka nożna. Jego wyróżniające się umiejętności piłkarskie dostrzegł Francisco – trener prestiżowej szkoły średniej o profilu sportowym. Francisco zaproponował Gabo stypendium w swojej szkole i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej Złote Jastrzębie. Nastolatek zaczyna swoją życiową przygodę od przelotu do Buenos Aires, gdzie będzie mieszkał w szkolnym internacie. Gabo marzy o tym, żeby stać się świetnym piłkarzem, a zarazem bardzo mało wie o historii i sekretach własnej rodziny, które odkryje dzięki podróży do Argentyny.  

Zobacz również: TOP15 – najlepsze filmy z piłką nożną

Instytut Sportu i Atletyki to bardzo wymagająca instytucja edukacyjna, ponieważ za cel stawia sobie osiąganie przez uczniów najlepszych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie. Szkoła utrzymuje najwyższe standardy w badaniach sportowych technologii, co pozwala na opracowanie specjalnych programów nauczania i umożliwia wzmocnienie kariery sportowej każdego ucznia.  

Z biegiem czasu Gabo nabędzie odpowiednie narzędzia, które pozwolą mu zostać prawdziwym liderem swojego zespołu. Nastolatek doświadczy zwycięstw i porażek, a także bólu, spowodowanego przez odkrycie prawdy o historii swojej rodziny. Piłka nożna, miłość do sportu, siła woli, dążenie do pójścia naprzód to najważniejsze elementy, które ukształtują wzrost jedenastu chłopców z drużyny. Bez wątpienia młodzi zawodnicy będą musieli stworzyć zgrany zespół, aby zrealizować swoje marzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=KFpIp9k_7Vs

Premiera serialu w Disney XD już 15 maja.

Źródło: Materiały prasowe Disney XD / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney XD

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?