Yellowstone – Kevin Costner właścicielem rancza w serialu od Paramount Network

Dwukrotny zdobywca Oscara, Kevin Costner, zagra główną rolę w serialu pt. Yellowstone. Produkcja, którą realizuje Paramount Network, zadebiutuje w połowie przyszłego roku i będzie zawierać 10 odcinków, z których każdy będzie trwać godzinę.

Bohaterem serialu będzie John Dutton (Costner), który jest właścicielem największego rancza w Stanach Zjednoczonych. Niestety obszar ten sąsiaduje z terenami deweloperów, indiańskim rezerwatem i parkiem narodowym Yellowstone, co sprawia, że jest pod ich nieustającym atakiem, gdyż każda ze stron ma na niego chrapkę. Produkcja będzie intensywną analizą świata oddalonego od wszelkiego nadzoru mediów – gdzie przejęcie ziemi przynosi deweloperom milionowe zyski, a politycy są kupowani i sprzedawani przez największe, światowe korporacje zajmujące się ropą i przemysłem drzewnym. Gdzie woda pitna jest zatruwana przez pobliskie przedsiębiorstwa, a nierozwiązane morderstwa są na porządku dziennym. Miejsce, które jest esencją tego co najlepsze i tego co najgorsze w Ameryce, a wszystko to obserwowane jest oczami rodziny, która reprezentuje dwie strony medalu.

Zobacz również: Glow – kobiecy wrestling w latach 80. Zwiastun nowego serialu Netflixa

Za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Tylor Sheridan (Aż do piekła. Sicario). Producentami zostali John i Art Linson (Synowie anarchii).

W przyszłym roku Kevina Costnera będziemy mogli oglądać u boku Idrisa Elby i Jessiki Chastain w dramacie Aarona Srokina zatytułowanym Molly’s Game.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/History Channel

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?