• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Po pierwszym spojrzeniu na młodego Sheldona Coopera (Iain Armitage), jakie zaoferowały nam wczorajsze fotografie z nadchodzącego spin-offu Teorii wielkiego podrywu zatytułowanego Young Sheldon, teraz CBS prezentuje nam pierwszy materiał wideo promujący produkcję. Pierwszy, rozszerzony zwiastun serialu m.in. z Jimem Parsonsem, który jest narratorem produkcji, znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.

Zobacz również: Pierwsze zdjęcia młodego Sheldona Coopera w spin-offie Teorii Wielkiego Podrywu

Akcja serialu rozgrywa się w 1989 roku i skupia się na 9-letniej wersji Sheldona Coopera, uwielbianej postaci z serialu Teoria wielkiego podrywu. Młody Sheldon wraz ze swoją rodziną mieszka w Teksasie i jako mały geniusz rozpoczyna naukę w liceum.

Rodziców Sheldona zagrają: Zoe Perry - Mary oraz Lance Barber - George'a Sr. Z koli w rodzeństwo Sheldona wcielą się: Raegan Revord - Missy, oraz Montana Jordan - Georgie.

Jim Parsons wystąpi w serialu w roli narratora wydarzeń komentowanych z perspektywy dorosłego Sheldona, będzie on również odpowiedzialny za produkcję spinoffu. Oprócz niego w roli producentów wykonawczych pojawią się również: Chuck Lorre, Steven Molaro oraz Todd Spiewak. 

Pierwszy, półgodzinny odcinek serialu, który nakręci Jon Favreau (Księga Dżungli) zadebiutuje w telewizji 25 września. Później serial będzie emitowany od 2 listopada.

Źródło: etonline.com / Ilustracja wprowadzenia: CBS

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.