Black Lightning – zobacz zwiastun nadchodzącego serialu stacji The CW!

Wraz z ogłoszeniem premiery serialu The Black Lightning, która odbędzie się w połowie sezonu, stacja The CW ujawniła tymczasem zwiastun nadchodzącej produkcji. Można w niej zobaczyć fragmenty z nadchodzących odcinków i superbohatera w akcji. Serial powstanie, dzięki Berlanti Production i Akil Productions współpracującej z Warner Bros. Television. Producentami wykonawcznymi będą: Greg Berlanti, Salim Akil i Mara Brock Akil oraz Sarah Schechter.

https://www.youtube.com/watch?v=RZpJeuXo2CY

Zobacz również: Czy Black Lightning będzie częścią uniwersum Arrow? Prezes The CW odpowiada!

Black Lightning został stworzony przez Tony’ego Isabella i Trevora Von Eedena. Postać zadebiutowała w pierwszym zeszycie Black Lightning wydanym w 1977 roku. Bohaterem opowieści jest Jefferson Pierce, były olimpijczyk, który urodził się w tajemnicy ze zdolnością wytwarzania pól elektromagnetycznych i ich manipulowania. Mimo iż sportowiec porzucił swoje rodzinne miasto – Metropolis (a dokładniej rzecz ujmując Suicide Slum), po morderstwie jego ojca, to powraca w znane mu strony z żoną oraz córeczką, przyjmując pracę dyrektora liceum. Jednakże sielankowe życie postaci nie trwa wiecznie. Gdy traci jednego z własnych uczniów w wyniku agresji gangów, która zagraża całemu miastu, Pierce postanawia skorzystać ze swoich mocy. Przyjmując tożsamość Black Lightninga, staje się zamaskowanym superbohaterem, który służy zarówno jako członek Outsiders, jak i Justice League.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: GeekExchange

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?