• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeśli jesteście na tyle wytrwali, że wciąż śledzicie kolejne przygody Sama i Deana  to czeka Was nie lada niespodzianka. W serialu pt. Nie z tego świata, gdzie wszystko jest możliwe, a postacie wracają zza światów jak grzyby po deszczu, teraz twórcy serialu przekroczą kolejną granicę. Jeden z epizodów nadchodzącego, 13. sezonu będzie czymś, czego jeszcze nie było: animowanym odcinkiem. Informację tą podano podczas prezentacji ramówki stacji The CW i zaprezentowano pierwszy kadr z tego epizodu, który możecie zobaczyć powyżej.

W tym nietypowym odcinku Winchesterowie spotkają Scooby-Doo i razem będą próbować rozwiązać pewną zagadkę. Obsada serialu zagra oczywiście samych siebie tyle, że w animowanej wersji, która zostanie wykonana w stylu kultowej kreskówki. Czy oprócz Sooby'ego zobaczymy również Freda, Daphne, Velmę oraz Kudłatego? Tych szczegółów jeszcze nie zdradzono, ale miejmy nadzieję, że tak, bo czymże jest Scooby-Doo bez swojego gangu, prawda?

nie z tego swiatafot. the cw

Nie z tego świata to serial o zjawiskach nadprzyrodzonych, mitycznych potworach, a także o niesamowitej więzi, jaka łączy dwóch braci. Bohaterami produkcji, która doczekała się już 12 sezonów, są Sam i Dean Winchester, którzy walczą z potworami i wybawiają z opresji napotkanych ludzi, z łap przeróżnych stworzeń.

Źródło tvline.com / Ilustracja wprowadzenia: Michael Schneider

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.