Advertisement

Hannibal – czy 4. sezon jednak powstanie?

W 2015 roku NBC skasowała Hannibala po okropnym cliffhangerze w finale trzeciego sezonu. Nadzieja na kolejny była duża, w związku z platformami streamingowymi, ale ani Netflix, ani Hulu i Amazon nie były zainteresowane przejęciem projektu. Przez kolejne 2 lata nie pojawiły się żadne konkretne informacje, co do powrotu serialu. Bryan Fuller nie zaprezentował pomysłu na czwarty sezon żadnej telewizji, ale Madsowi Mikkelsonowi i Hugh Dancy’emu już tak. W podcaście Post Morte with Mick Garris twórca Hannibala zdradził:

Rozmawiałem z Marthą De Laurentiis (producentka Hannibala), rozmawiałem też z Madsem i Hugh. Jesteśmy podekscytowani możliwością powrotu. Oczywiście jest kilka przeszkód do pokonania, ale mam świetny pomysł na czwarty sezon. Nowy rozdział relacji Willa Grahama i Hannibala Lectera byłby bardzo interesujący. Podzieliłem się tym z odtwórcami głównych ról i oboje są zainteresowani. 

Warto zwrócić uwagę, że De Laurentiis współpracuje z Fullerem przy okazji American Gods, więc można założyć, że będą próbować wznowić produkcję i razem stworzą kolejny świetny sezon Hannibala. Na to przecież czekają wszyscy fani serialu. 

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Amerykańskich bogów

źródło: tvguide.com/ ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcie: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?