Wiedźmin – Jest pierwszy oficjalny opis produkcji Netflixa!

Odkąd władze Netflixa potwierdziły, że na ich platformie pojawi się serial na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego, fani książek i gier niecierpliwie wyczekują na kolejne informacje dotyczące produkcji. Jak się okazuje, na pierwszy oficjalny opis serialu nie musieliśmy długo czekać.

Pojawił się on na samej platformie Netflix pod nazwą The Witcher. Poniżej możecie zobaczyć zrzut ekranu wraz z opisem.

wiedzmin netflix

Zobacz Również: Wiedźmin – Bagiński zdradza pierwsze szczegóły serialu Netflixa!

W wolnym tłumaczeniu opis fabuły brzmi więc następująco:

W tym serialu dramatycznym niekonwencjonalna rodzina jednoczy się w walce o prawdę w niebezpiecznym świecie. Na podstawie światowej sławy sagi fantasy.

Na temat serialu niedawno wypowiadał się też zaproszony do współpracy przy produkcji Tomasz Bagiński:

Nie jest tajemnicą, że pracujemy nad tym projektem już od kilku lat. Początkowo chcieliśmy zrealizować film pełnometrażowy, ale historie Andrzeja Sapkowskiego są na tyle rozbudowane i wartościowe, że bardzo szybko stało się jasne, że nie mieszczą się one w ramach jednego filmu. W tej chwili cała nasza energia skupia się na serialu i wydaje mi się, że to jest naturalna forma dla prozy Sapkowskiego.

Żyjemy w czasach renesansu seriali. Mamy 2017 rok, filmy, które są dostępne w kinach, to są w większości tzw. produkcje „eventowe”. Nie są traktowane w kategorii kina, lecz pewnego wydarzenia czysto rozrywkowego, skierowanego do bardzo szerokiej widowni. To są filmy, które wciąż są szalenie popularne, ale mam wrażenie, że opowieść o Geralcie z Rivii do tego nurtu nieszczególnie pasuje.

Wciąż nie ma oczywiście informacji na temat potencjalnej daty premiery serialu. Wiemy, że Andrzej Sapkowski, autor oryginalnych książek o przygodach Wiedźmina, będzie współpracował z twórcami. Sean Daniel, Jason Brown i Jarosław Sawko są natomiast producentami wykonawczymi.

Źródło: Netflix/Ilustracja Wprowadzenia: chillitorun.pl

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?