Advertisement

The Misfits – nadchodzi reboot brytyjskiego serialu. Poznajcie obsadę

Stacja Freeform zamówiła pilot rebootu brytyjskiego serialu sci-fi pt. Misfits, który znamy w Polsce pod tytułem Wyklęci. Reżyserem pilota została Victoria Mahoney (Chirurdzy). Jeśli dojdzie do zamówienia całego sezonu wtedy Howard Overman, twórca oryginalnego serialu, wraz z Diane Ruggiero-Wright (iZombie, Veronica Mars), Joshem Schwartzem i Stephanie Savage będzie producentem wykonawczym produkcji.

Do obsady zaangażowano już: 

  • Ashleigh LaThrop (Sirens), która wcieli się w Alicię – rozpuszczoną, nudną imprezowiczkę z klasy średniej, która w życiu ma w celu trzy cele: zabawić się, wyglądać dobrze i zdobyć facetów.
  • Tre Hall (Rebel) wcieli się w Curtisa – piłkarza z obiecującą karierą, który niestety w pewnym momencie zagubił się i nie jest z tego powodu szczęśliwy.
  • Allie MacDonald (Orphan Black) zagra Kelly – mądrą dziewczynę z ulicy, z wybuchowym temperamentem i skłonnością do bójek. 
  • Jake Cannavale (Siostra Jackie) wcieli się w Nathana – oszusta i złodzieja o dużym ego.

Zobacz również: 24-7 – Eva Longoria i Kerry Washington gwiazdami nowej komedii!

Amerykański reboot Wyklętych, podobnie jak oryginał, będzie opowiadać o grupie młodych ludzi, którzy wykonują prace społeczne. Gdy pewnego dnia zostają złapani przez niecodzienną burzę, odkrywają u siebie nadprzyrodzone moce. W brytyjskiej wersji, która doczekała się pięciu sezonów, w głównych rolach zagrali: Antonia Thomas, Iwan Rheon, Lauren Socha, Nathan Stewart-Jarrett i Robert Sheehan.

Przybliżona data premiery serialu nie jest na razie znana.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?