Advertisement
Advertisementpixel

Nie żyje Adam West, aktor z serialowego Batmana

Batman to jedna z największych ikon świata superbohaterów. Wielu aktorom przyszło się zmierzyć z tą rolą, zupełnie jak w przypadku agenta 007, jednak niewielu został tak dobrze zapamiętanych przez widzów. Właśnie przed momentem otrzymaliśmy informację, że zmarł jeden z odtwórców Batmana Adam West, który wcielił się w Człowieka-Nietoperza w serialu z 1966 roku. W tą samą rolę wcielił się również w filmie Batman zbawia świat, gdzie z Robinem u boku po raz pierwszy spotkał na wielkim ekranie Jokera (w tę postać wcielił się wóczas Cesar Romero). Adam West zmarł w wieku 88 lat na białaczkę. Na łamach Variety pojawiło się oświadczenie rodziny w sprawie śmierci aktora:

Nasz Tata zawsze uważał siebie za Jasnego Rycerza i próbował wywrzeć pozytywny wpływ na fanów. Już na zawsze będzie naszym bohaterem.

Zobacz również: Black Panther – pierwszy teaser wielkiego widowiska studia Marvel!

https://www.youtube.com/watch?v=RLZQ3OLEJWE

Adam West tak mocno był związany z postacią Batmana, że po zakończeniu przygody z tą serią trudno było mu znaleźć jakąkolwiek inną rolę. Jednak na zawsze pozostanie w sercach wszystkich fanów serii liczącej 120 odcinków.

Źródła: variety.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?