Luther – Nadchodzi 5 sezon serialu BBC!

To się naprawdę dzieje! Po trzech latach antenowej nieobecności Luther powraca z piątym sezonem, który najprawdopodobniej zobaczymy w 2018 roku. BBC, twórca serialu Neil Cross, oraz aktor wcielający się w rolę detektywa Luthera, Idris Elba, łączą ponownie swoje siły, aby stworzyć cztery nowe odcinki serialu. Zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku, a za scenariusz odpowiedzialny jest twórca serii Neil Cross. Tak Elba wypowiedział się na temat powrotu do serialu:

Neil, BBC i ja, rozmawialiśmy o kolejnym sezonie i jestem bardzo podekscytowany, że wreszcie udało się zebrać wszystko do kupy. Nie mogę się doczekać, aż z powrotem będę mógł nałożyć mój płaszcz.

luther poster

Zobacz również: Chris Evans przedłuża swój kontrakt z Marvelem!

Neil Cross również dodał swoje trzy grosze na temat powrotu serii:

Co teraz? Ja z Idrisem często słyszymy to pytanie. Co stało się z Johnem Lutherem po tym, jak widzieliśmy go po raz ostatni? To nie może być koniec, prawda? Jeszcze jest tyle rzeczy, których nie wiemy. Tyle niedokończonych wątków. Problem w tym, że sami sobie zadawaliśmy te pytania, ponieważ sami uwielbiamy Johna Luthera i sami jesteśmy ciekawi co dalej. Straszne potwory, okropna twarz za oknem, ręka wystająca spod łóżka, cień na końcu ciasnej uliczki. Kto rozwiąże te wszystkie sprawy jak nie Luther? Więc pozostaje pytanie: Co teraz? Luther powraca! Ot co!

Opis dystrybutora DVD: Pracujący w londyńskiej jednostce zajmującej się poważnymi przestępcami detektyw Luther jest ofiarnym policjantem, doskonałym śledczym i błyskotliwym geniuszem. Rozwiązywanie kryminalnych spraw jest jego obsesją, dlatego bywa brutalny i niebezpieczny. Luther toczy psychologiczne pojedynki z przestępcami. Jego praca jest jak potyczka myśliwego ze zwierzyną, drapieżnika z ofiarą. Stawka staje się coraz wyższa i detektyw coraz bardziej osobiście się angażuje w sprawy. Jego samotnicze nawyki mogą doprowadzić go na skraj przepaści.

Do tej pory powstały 4 sezony serialu, który w sumie liczy 16 odcinków.

Źródła: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?