Agenci T.A.R.C.Z.Y – tak powstawały efekty specjalne

Jeżeli jeszcze mieliście wątpliwości, że cały serial Marvela powstaje w komputerze, to poniższy klip rozwieje wasze wątpliwości. Zaprezentowano video ukazujące, ile rzeczy tak naprawdę było na ekranie podczas kręcenia scen do Agentów T.A.R.C.Z.Y., a ile dorobiono cyfrowo. Czwarty sezon szczególnie obfitował w efekty specjalne, gdyż jednym z głównych bohaterów części odcinków został Ghost Rider, którego ogień trzeba było w stu procentach wyrenderować na etapie postprodukcji. Zobaczcie zresztą sami.   

https://vimeo.com/218486412

Oficjalny opis 4. sezonu serialu Agentów T.A.R.C.Z.Y.: W świetle porozumień z Sokovii oraz z wymazaną Hydrą T.A.R.C.Z.A. została ponownie przywrócona do łask i nie musi już działać z ukrycia. Jednakże organizacja zmuszona była wybrać nowego dyrektora (ze względu na nieprawdziwe doniesienia odnośnie śmierci Coulsona), który został jej nową twarzą. Z kolei poprzedni dowódca ponownie przybrał funkcję agenta i wraz z Mackiem podjął się zadania tropienia i potwierdzenia obecności wzmocnionych ludzi – Inhumans. Bohaterowie próbowali dopaść Daisy aka Quake, której działania wymknęły się spod kontroli, kiedy ta starała się odpokutować swojej przewinienia z przeszłości. Podczas gdy świat widzi w niej niebezpiecznego złoczyńcę napadającego na banki i mosty, nowy dyrektor organizacji nie okazuje nieszczęśnicy żadnych skrupułów i każę ją wyeliminować raz na zawsze. Agent May dostaje zaś zadanie wytrenowania specjalistycznej jednostki uderzeniowej, a Fitz i Simmons poczynili ogromny krok do przodu w ich relacji. Jednakże awans Simmons na specjalnego doradcę dyrektora w dziedzinie nauki i technologii powoduje, że zarówno Fitzowi, jak i reszcie jej byłych kolegów z zespołu trudno będzie się zwierzać lub zaufać osobie, która odkąd została nowym powiernikiem szefa organizacji.

Zobacz również: recenzja 5. sezonu serialu Arrow!

Robbie Reyes (Gabriel Luna) z hukiem pojawi się w życiu agenta Coulsona i jego ekipy jako mechanik pracujący na złomowisku, który potrafi się przemienić w przerażającego Ghost Ridera. Po jakiej strony barykady stanie Robbie? Zostanie sprzymierzeńcem, a może najgorszym koszmarem agentów T.A.R.C.Z.Y.? Tymczasem Fitz odkrywa, że społecznie niezdarny geniusz i przyjaciel Dr. Radcliffe (John Hannah) rozpoczął stawianie wykończeń swojego nowego, tajnego wynalazku.

źródło: vimeon.com / ilustracja wprowadzenia: ABC

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?