Mindhunter – dokładna data premiery serialu Netflixa i Davida Finchera!

Pierwsze co przychodzi przeciętnemu widzowi na myśl gdy mówimy Netflix i David Fincher? Oczywiście House of Cards, którego reżyser Social Network czy Podziemnego kręgu jest jednym z głównych producentów. Od jakiegoś czasu wiemy również, że romans wybitnego reżysera z największą na świecie platformą streamingową da nam jeszcze jedno ciekawie zapowiadające się dziecko, serial zatytułowany Mindhunter. A od dzisiaj wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli je podziwiać. Na platformie zadebiutuje w piątek, 13 października.

Zobacz również: Hannah Baker zainspirowała samobójcę z Peru?

Podstawą tego serialu jest książka emerytowanego FBI i specjalisty od profili przestępców Johna Douglasa oraz Marka Olshakera, Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit. Akcja rozgrywa się w roku 1979, a bohaterami są agenci FBI rozmowami z seryjnymi mordercami, służącymi temu, aby złapać nowych tego typu przestępców. Oprócz Finchera drugim głośnym nazwiskiem kadry producenckiej serii jest Charlize Theron. W obsadzie znajdą się min. Holt McCallany, Anna Torv i Jonathan Groff.

https://www.youtube.com/watch?v=-AvK2y2lAb0

źródło: ScreenRant.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?