• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Sukces pierwszej i drugiej części przygód Johna Wicka, w którego wcielił się Keanu Reeves, skłonił twórców do przygotowania serialu telewizyjnego będącego prequelem dla obu filmów. Portal Indie Wire donosi, że seria zostanie przygotowana przez Lionsgate, a reżyser John Wick: Chapter 2 Chad Stahelski wskazał na możliwość gościnnego wystapienia Keanu Reevesa. Według Stahelskiego serial ma koncentrować się na tytułowym hotelu. Ponadto stworzy on szansę na rozszerzenie świata ukazanego w filmach oraz pozwoli przedstawić różne postacie:

Ma bardzo dobrą strukturę. Jest bardzo powiązany z filmem, zwłaszcza, że mowa tu będzie o hotelach Continental rozsianych po całym świecie, tym jak ludzie wchodzą do tego środowiska oraz co się z nimi wówczas dzieje. To jest świetne. To uniwersum jest dość rozległe i wszystko, co o nim słyszałem jest bardzo pozytywne. Studio jest bardzo skupione na tym projekcie i wspiera je. [...] Uwielbiam opowiadać historię z perspektywy mojej postaci. Gdy jednak odłożysz to na bok w serialu telewizyjnym, pozwoli to na ukazanie innych bohaterów i podążanie za nimi w ich podróży. Możesz być członkiem syndykatu, recepcjonistą czy somelierem - jesteś w stanie być blisko różnych postaci i chodzić po tym świecie przyglądając się wszystkiemu z innej perspektywy. To, co mnie ograniczało, to trzymanie się mojego głównego bohatera. 

Lionsgate, co prawda nie potwierdził jeszcze udziału Keanu Reevesa w serialu, lecz reżyser jest przekonany o jego pojawieniu się, pomimo tego, że nie będzie to produkcja skoncentrowana na nim:

Uważam, że się pojawi. Moim zdaniem, jest częścią tego wszystkiego, jednak seria nie będzie skupiona wokół Johna Wicka.

Chad Stahelski nie powiedział jednak, kto jego zdaniem będzie showrunnerem, ale sam zamierza dołożyć coś od siebie w tym serialu:

Obecnie, chciałbym być związany z rozwojem tego projektu i licze na wyreżyserowanie kilku odcinków.

Zobacz również: John Wick 2 - Keanu Reeves komentuje zakończenie filmu

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.