Kacze opowieści – czołówka odnowionej kreskówki już na YouTube!

Na YouTube wylądowała czołówka odnowionej kreskówki Kacze opowieści! Minęło prawie 27 lat od czasu premiery ostatniego odcinka w 1990. Teraz kreskówka powraca, w nowej odświeżonej wersji na kanał Disney XD. Zapraszamy do obejrzenia jej poniżej! Dla porównania załączamy też stare intro, aby zobaczyć różnice, bądź też wspólne cechy obydwu czołówek.

https://www.youtube.com/watch?v=EURi91Eb6I8

Zobacz również: Ujawniono miejsce i datę rozpoczęcia produkcji Venoma!

https://www.youtube.com/watch?v=koSl8JX5BeI

Wstęp do Kaczych opowieści zadebiutuje jako jednogodzinny film o tytule DuckTales: Woo-oo! na kanale Disney XD, który będzie powtarzany przez 24 godziny non-stop, zaczynając 12 sierpnia o północy. Oficjalne pierwsze dwa odcinki pojawią się w sobotę 23 września. Kacze opowieści zostaną wyreżyserowane przez Danę Terrace, producentem wykonawczym został Matt Youngberg, dyrektorem artystycznym Jeas Jimenez, a za scenariusz i współprodukcję odpowiada Francisco Angones. Serial ma składać się z 21 półgodzinnych odcinków.

Opis: Serial przybliży nam nowe przygody Sknerusa McKwacza oraz jego trzech niesfornych siostrzeńców: Hyzia, Zyzia oraz Dyzia, a także Kaczora Donalda oraz Tasi. Powrócą również pozostałe znane nam z pierwowzoru postaci, a także możemy spodziewać się pojawienia się nowych bohaterów.

Obsada: W serialu swoich głosów użyczą między innymi: David Tennant, Danny Pudi, Ben Schwartz, Bobby Moynihan, Beck BennetToks Olagundoye oraz Kate Micucci.

Źródła: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?