• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Uwaga tekst zawiera oczywiste spoilery z szóstego sezonu serialu Gra o Tron!

Ostatni odcinek Gry o Tron przyniósł nam wstrząsającą, choć wcześniej już spodziewaną informację - Jon Snow, wcześniej uważany za bękarta Eddarda Starka, jest tak naprawdę synem Lyanny Stark (zmarłej przy porodzie) i Rhaegara Targaryena (zabitego przez Roberta Baratheona podczas wojny domowej). Czyni to z niego nie tylko bratanka Deanerys, ale również jednego z głównych pretendentów do tronu Siedmiu Królestw. Jakie jest jednak jego prawdziwe imię, nadane mu wcześniej przez ojca i matkę? Teraz, dzięki magazynowi Empire wiemy już, że brzmi ono... (werble)... Jaehaerys Targaryen!

 
Jon snow's real name confirmed? Posted in Empire Magazine preview from freefolk

Owo imię pojawiło się w spekulacjach fanów już wielokrotnie, jednak dopiero teraz zostało potwierdzone. Kiedy Jon pozna wreszcie prawdę? Obecnie zna ją jedynie Bran, który wraz z Meerą musi przedostać się przez Mur aż do Winterfell. On jeden wie również skąd wzięli się Inni. Kiedy spotka się z resztą rodzeństwa zapewne wywoła niemały chaos... Premiera 7. sezonu już za miesiąc i jeden dzień - 17 lipca!

Zobacz również: Czy Jon Snow ma prawa do tronu? Analiza sukcesji korony w Grze o Tron!

Producentami wykonawczymi 7. sezonu serialu Gra o tron są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield. Współproducentami wykonawczymi zostali natomiast: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman. Z kolei producentami siódmego rozdziału są: Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kamil Serafin

Kamil Serafin

Dziennikarz

O mnie:

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza. [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.