Magazyn Empire zdradza prawdziwe imię Jona Snow!

Uwaga tekst zawiera oczywiste spoilery z szóstego sezonu serialu Gra o Tron!

Ostatni odcinek Gry o Tron przyniósł nam wstrząsającą, choć wcześniej już spodziewaną informację – Jon Snow, wcześniej uważany za bękarta Eddarda Starka, jest tak naprawdę synem Lyanny Stark (zmarłej przy porodzie) i Rhaegara Targaryena (zabitego przez Roberta Baratheona podczas wojny domowej). Czyni to z niego nie tylko bratanka Deanerys, ale również jednego z głównych pretendentów do tronu Siedmiu Królestw. Jakie jest jednak jego prawdziwe imię, nadane mu wcześniej przez ojca i matkę? Teraz, dzięki magazynowi Empire wiemy już, że brzmi ono… (werble)… Jaehaerys Targaryen!

 

Jon snow’s real name confirmed? Posted in Empire Magazine preview from freefolk

Owo imię pojawiło się w spekulacjach fanów już wielokrotnie, jednak dopiero teraz zostało potwierdzone. Kiedy Jon pozna wreszcie prawdę? Obecnie zna ją jedynie Bran, który wraz z Meerą musi przedostać się przez Mur aż do Winterfell. On jeden wie również skąd wzięli się Inni. Kiedy spotka się z resztą rodzeństwa zapewne wywoła niemały chaos… Premiera 7. sezonu już za miesiąc i jeden dzień – 17 lipca!

Zobacz również: Czy Jon Snow ma prawa do tronu? Analiza sukcesji korony w Grze o Tron!

Producentami wykonawczymi 7. sezonu serialu Gra o tron są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield. Współproducentami wykonawczymi zostali natomiast: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman. Z kolei producentami siódmego rozdziału są: Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?