the old guard background Advertisement

Gra o Tron – Westeros w stanie wojny w nowym zwiastunie 7. sezonu

Pierwszego dnia lata nadeszła zima, ta Zima. HBO postanowiło wypuścić do sieci drugi zwiastun nowego sezonu Gry o Tron, w którym zobaczyć można sporo nowych ekscytujących scen. Premiera 7. sezonu już 16 lipca!

https://www.youtube.com/watch?v=BOyVA3iUrHg

W końcówce szóstego rozdziału, smoki Daenerys (Emilia Clarke) i jej rozległa armia w końcu wyruszyli w kierunku Westeros, gdzie Cersei (Lena Headey) została królową po śmierci jej ukochanych dzieci. Z kolei poplecznicy Nocnego Króla (Vladimir Furdik) udali się na południe, a co za tym idzie, ogromna batalia wydaje się już nieunikniona. 

Zobacz również: Wszystkie setki tysięcy zgonów z Gry o Tron w jednym wideo!

7. sezon Gry o Tron kręcony był w Irlandii Północnej, Hiszpanii i Islandii. Warto zaznaczyć, że rozdział będzie krótszy od poprzednich, które składały się z dziesięciu epizodów. Nowy sezon doliczy się jedynie 7 odcinków. Reżyserami serii są: Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman i Alan Taylor.

Producentami wykonawczymi 7. sezonu produkcji są: David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield; współproducentami wykonawczymi z kolei zostali: Guymon Casady, Vince Gerardis, George R.R. Martin i Bryan Cogman; a rolę producentów dzieła powzięli tym razem na swoje barki Chris Newman, Greg Spence i Lisa McAtackney.

W Polsce Gra o Tron od 17 lipca w HBO.

Źródło: youtube / Ilustracja: kadr ze zwiastuna serialu Gra o Tron

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?