Oto gwiazdy 2. sezonu Belfra! Zobacz tajemnicze plakaty!

CANAL+ prezentuje plakaty drugiego sezonu serialu kryminalnego „BELFER”. Produkcja promowana jest hasłem „Mordercza gra zaczyna się jesienią”. Na teaserowych plakatach pojawiają się trzy młode gwiazdy: Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz. „BELFER”. Sezon 2. Premiera: jesień 2017. Tylko w CANAL+.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W serialu kryminalnym CANAL+ „BELFER” (sezon 2.) za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra. Za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Reżyserują Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Producentami wykonawczymi są Wojciech Bockenheim i Krzysztof Łojan.  

Mordercza gra zaczyna się jesienią ❤️? #belfer2 #morderczagra

Post udostępniony przez Belfer Original (@belferoriginal)


Zofia Wichłacz zdobyła rozgłos za sprawą roli Biedronki w głośnym filmie „Miasto 44” Jana Komasy. Za tę kreację otrzymała Nagrodę za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Polską Nagrodę Filmową ORŁY w kategorii Odkrycie roku. Kolejnymi głośnymi tytułami w jej dorobku były „Powidoki” Andrzeja Wajdy oraz „Amok” w reż. Kasi Adamik. W 2017 roku Zosia otrzymała nagrodę „Shooting Star” dla najbardziej obiecującej młodej aktorki europejskiej wręczoną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Wcześniej tym samym trofeum nagrodzono m.in. Daniela Craiga, Rachel Weisz, Alicię Vikander czy Matthiasa Schoenaertsa. W „BELFRZE” Wichłacz zagra Karolinę.  

Mordercza gra zaczyna się jesienią ?❤️ #belfer2 #morderczagra

Post udostępniony przez Belfer Original (@belferoriginal)


Michalina Łabacz jest studentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutowała w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń” (koprodukcja CANAL+). Za rolę Zosi Głowackiej otrzymała Nagrodę za debiut aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Była nominowana w kategoriach Najlepsza Główna Rola Kobieca oraz Odkrycie Roku do Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY 2017. W „BELFRZE” Łabacz wcieli się w rolę Magdy.

Mordercza gra zaczyna się jesienią ?❤️ #belfer2 #morderczagra

Post udostępniony przez Belfer Original (@belferoriginal)


Eliza Rycembel, również studentka Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza w Warszawie, aktorstwa uczyła się także w studium Romy Gąsiorowskiej aktoRstudium. Za debiut w „Obietnicy” Anny Kazejak otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu. Później można było ją oglądać m.in. w „Carte Blanche”, „Niewinnych” oraz „#WszystkoGra”. W 2016 roku uhonorowano ją „Talentem Trójki” za dojrzałość i prawdę w kreacjach aktorskich; za sprawdzenie się w bardzo wymagających rolach; za wyrazistą i ciekawą osobowość ekranową, za to wreszcie, że jest aktorskim odkryciem ostatnich lat. W „BELFRZE” Rycembel sportretuje Luizę.

Pierwszy sezon „BELFRA” był najchętniej oglądaną produkcją w historii CANAL+. Serial kryminalny otrzymał Polską Nagrodę Filmową ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Pierwszy sezon serialu „BELFER” jest dostępny dla abonentów nc+ w serwisie nc+ GO TV w kolekcji CANAL+ VOD lub (dla nieposiadających CANAL+) w odrębnej kolekcji „BELFER”. Natomiast widzowie, którzy jeszcze nie są abonentami nc+, mogą zakupić „BELFRA” na DVD w sieci sklepów Empik.

„BELFER” SEZON 2. MORDERCZA GRA ZACZYNA SIĘ JESIENIĄ. TYLKO W CANAL+.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?