The Inhumans – bohaterowie na plakacie serialu Marvela. Nowa data telewizyjnej premiery

Czas na kolejne materiały promocyjne nowego serialu Marvela pt. The Inhumans. Yahoo TV właśnie zaprezentował nowy plakat produkcji, na którym oprócz Ansona Mounta w roli Black Bolta, Seridny Swan jako Medusa oraz Iwanem Rheonem w roli Maximusa, ukazano również telewizyjną datę premiery serialu. Pierwsze dwa odcinki, wyreżyserowane przez Roela Reine, pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Z kolei telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi na stacji ABC, trzy dni później niż to pierwotnie zakładano, czyli 29 września 2017 roku. Plakat znajdziecie poniżej.

Inhumans Marvel plakat

Zobacz również: The Inhumans – ogromny pies Lockjaw w pierwszych zapowiedziach serialu

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Inhumans to rasa nadludzi, z różnorodnymi i wyjątkowo unikatowymi mocami, wprowadzona do świata komiksów Marvela przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego w 1965 roku. Od tamtej pory systematycznie zyskiwali rozgłos, aby w końcu znaleźć się w gronie najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Uniwersum Marvela. Serial The Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nie opowiedzianą, epicką historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory.  Pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?