the old guard background Advertisement

Wikingowie na pustyni! Zdjęcia z nowego sezonu serialu History!

Piąty sezon serialu Wikingowie przed nami! Magazyn Entertainment weekly opublikował właśnie pierwsze zdjęcia z nadchodzącej serii produkcji History. Fotografie przedstawiają walecznego biskupa brytyjskiego – Heahmunda, nordyckiego wodza, potomka Ragnara – Ivara oraz Björna, który z tego co widzimy poprowadzi Wikingów na wyprawę przez pustynie. Dokładna data premiery 5. sezonu Wikingów nie jest jeszcze znana – będzie to prawdopodobnie listopad tego roku. 

Znalezione obrazy dla zapytania vikings
Znalezione obrazy dla zapytania vikings

Zobacz również: Gwiazda Wikingów Travis Fimmel twórcą i głównym bohaterem serialu historycznego!

Twórca serialu Michael Hirst już jest na pewnym konkretnym etapie prac nad kolejnym sezonem. Scenarzysta niedawno ogłosił, że jednym z głównych bohaterów, a zarazem rywalem Ivara w kolejnej serii będzie Heahmund – biskup angielski będący zarazem wielkim wojownikiem (widoczny na pierwszym zdjęciu). W postać wcieli się Jonathan Rhys Meyers znany z innego serialu kostiumowego – Dynastia Tudorów!

Źródło: EW | Ilustracja wprowadzenia: EW

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?