AdvertisementMłoda Sprawiedliwość: pierwsze grafiki z bohaterami! | SDCC 2017

Na panelu dotyczącym niesamowicie oczekiwanego trzeciego sezonu superbohaterskiego serialu animowanego Liga Młodych (w oryginale znanego jako Young Justice) w ramach San Diego Comic-Con pokazano pierwszą grafikę z jego głównymi bohaterami. Większość z nich znamy już z pierwszego sezonu i drugiego o tytule Invasion

young justice outsiders 820x490

Producenci, Greg Weismann i Brandon Vietti, pokazując te wizerunki, ogłosili, że do składu dołączy nowa bohaterka, Thirteen. Pozostali członkowie to: Static, Kid Flash, Robin, Wonder Girl, Spoiler, Blue Beetle, Thirteen, Arrowette, Arsenal i Beast Boy. Serial opowiada o nastoletnich superbohaterach uniwersum DC, sidekickach członków Ligi Sprawiedliwości i nie tylko, tym razem uwikłanych w aferę związaną z handlem metaludźmi i bronią genetyczną, rozprzestrzeniającą się po całym globie i w kosmosie. Poprzednie serie były zachwalane nie tylko przez krytyków, m.in. za bogatą i trzymającą napięciu fabułę i atrakcyjność wizualną, ale też przez ludzi – oglądalność Ligi Młodych sięgała na Cartoon Network aż do 25 milionów osób. Produkcja trafi już niedługo na cyfrową platformę DC do streamingu.

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?