Seria Runaways będzie rozgrywać się w tym samym świecie, co marvelowskie produkcje Netflixa!

Według portalu ComiCBook.com poczas TCA 2017 Jeph Loeb z Marvela potwierdził, że serial Runaways będzie rozgrywać się w „tym samym świecie, co inne produkcje Netflixa z uniwersum Marvela”. Nie ujął jednak, w jaki sposób produkcja będzie wpasowywać się w ogromny świat marvelowskich projektów Netflixa, lecz najprawdopodobniej wspomniane zostaną wydarzenia lub postacie z innych serii. Portal Screen Rant wskazał, że Loeb chciałby połączyć w tym serialu elementy telenoweli i ukazać to z perspektywy nastolatków oraz ich problemów. Co więcej, Runaways ma także być zbliżony do podobnej produkcji zatytułowanej The O.C. (Josh Schwartz showrunner Runaways jest osobą odpowiedzialną także za The O.C.):

Nie postrzegamy tego jako serialu o superbohaterach. Bardziej widzimy to jako dramat dorastania, serialu familijnego wewnątrz świata Marvela.

https://www.youtube.com/watch?v=OqwRk4Vnsrg

Zobacz również: Serial Runaways oficjalnie z pełnym sezonem! Mamy pierwszy teaser!

Opis: Każdy nastolatek uważa swoich rodziców za wcielone zło. Jednak co się stanie, jeśli okaże się to prawdą? Marvel’s Runaways to historia sześciu różniących się od siebie nastolatków, którzy ledwo wytrzymują swoje towarzystwo, jednak muszą zjednoczyć siły przeciwko wspólnym wrogom – swoim rodzicom.

W obsadzie Runaways znaleźli się: Rhenzy Feliz (Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Bez zobowiązań) jako Alex Wilder, Lyrica Okano (The Affair, Unforgettable: Zapisane w pamięci) jako Nico Minoru, Virginia Gardner (Ofiara, Little Bitches) jako Karolina Dean, Ariela Barer (Jess i chłopaki, One Day at a Time) jako Gert Yorkes, Gregg Sulkin (Faking It, Don’t Hang Up, Anti Social) jako Chase Stein oraz Allegra Acosta (100 rzeczy do przeżycia przed liceum, Just Add Magic) jako Molly Hernandez. 

Twórcami komiksu są Brian K. Vaughan i Adrian Alphona, a producentami serialu zostali Kevin Feige, Lis Rowinski, Jim Chory, Josh Schwartz, Stephanie Savage, Jeph Loeb oraz Brian K. Vaughan.

Nie znamy na razie ilości odcinków przewidzianych w ramach serialu, ani dokładnej daty jego premiery, jednak pojawi się on na pewno w roku 2018.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?