Voltron Legendary Defender – zwiastun 3. sezonu animacji!

Wytwórnia DreamWorks Animation i platforma Netflix własnie opublikowały oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Voltron Legendary Defender. Nowy rozdział zadebiutuje na rzeczonym serwisie streamingowym już w ten piątek, czyli 4 sierpnia. Następnie pojawi się 4 sezon animacji, którego premierę przewidziano na październik. Ów rozdział będzie się składał z 6 epizodów.

https://www.youtube.com/watch?v=vy6BXq0Pg6A

Zobacz również: Jessica Jones – J.R. Ramirez w obsadzie 2. sezonu!

W wyniku porażki Zarkona i zniknięcia Shiro, paladyni starają się ruszyć do przodu, pomimo faktu, iż nikt nie potrafi pilotować Czarnego Lwa, a co za tym idzie, braku możliwości uformowania Voltrona. Zespół musi szybko opracować dobry plan, aby móc poradzić sobie w starciu z rosnącym w sile księciem Lotorem i jego generałami. Pora rozpocząć grę w kotka i myszkę, która przetestuje umiejętności i jedność teamu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Oryginalna obsada głosowa składa się z następujących aktorów: Kimberly Brooks – Księżniczka Allura; Rhys Darby – Coran; Josh Keaton – Shiro (Czarny Lew); Tyler Labine – Hunk (Żółty Lew); Jeremy Shada – Lance (Niebieski Lew); Bex Taylor-Klaus – Pidge (Zielony Lew) i Steven Yeun – Keith (Czerwony Lew).

Pierwszy i drugi sezon serialu wytwórni DreamWorks pt. Voltron Legendary Defender dostępne są aktualnie na platformie Netflix.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix; DreamWorks Animation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?