• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Stacja FOX opublikowała nowy zwiastun nadchodzącego serialu The Gifted: Naznaczeni, oraz nowe zdjęcia bohaterów produkcji. Polska premiera serialu już we wtorek 3 października, zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej!

TG-S1_pilot-specials-RG_0542_R_hires1Fot. FOX

TG-S1_pilot-sc41-RG_0123_R_hires1Fot. FOX

TG-S1_pilot-specials-RG_0994_R_hires1Fot. FOX

TG-S1_pilot-specials-RG_1518_R_hires1Fot. FOX

TG-S1_pilot-sc54-RG_0272_hires1Fot. FOX

TG-S1_pilot-specials-RG_1401_R_hires1Fot. FOX

Zobacz również: Fox ogłasza jesienne daty premier swoich seriali!

Obsada produkcji The Gifted: Naznaczeni składa się z następujących osób: Stephen Moyer, Amy Acker, Percy Hynes White, Sean Teale, Blair Redford, a także Jamie Chung jako mutant Blink oraz Natalie Alyn Lind w roli kolejnego mutanta, a mowa tutaj o Polaris.

Omawiana seria została wyprodukowana przez 20th Century Fox Television oraz Marvel Television. The Gifted: Naznaczeni skupi się na dwóch zwyczajnych rodzicach (Moyer i Acker), którzy odkrywają, że ich dzieci posiadły moce charakterystyczne dla mutantów. Zmuszeni zatem do ucieczki przed nieprzyjacielskim rządem, familia łączy siły z podziemną siecią mutantów i sprowokowana przez okoliczności podejmuje brutalną walkę o przetrwanie.

Scenarzysta Matt Nix (Tożsamość szpiega) jest producentem wykonawczym oraz showrunnerem omawianej serii. Warto tutaj dodać, że seria doczeka się przynajmniej jednego, całego sezonu. Wyświetleniem serialu zajmie się stacja FOX. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 3 października 2017 roku na Fox. Jego reżyserem został Bryan Singer, który nakręcił cztery odsłony serii X-Men.

Źródło: youtube.com, CBM / Ilustracja wprowadzenia - FOX

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.