• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Produkcja 2. sezonu hitu Netflixa 13 powodów trwa! Dziś dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyło aż 7 nowych aktorów, są nimi: Anne Winters (Tyrant), Bryce Cass (Night Shift), Chelsea Alden (American Horror Story: Roanoke), Allison Miller (Korporacje przyszłości), Samantha Logan (The Fosters), Kelli O’Hara (Masters of Sex), i Ben Lawson (Doubt)Wszystkie wymienione osoby wcielą się w role drugoplanowe. 

13 Reasons Why cast season 2

Zobacz również: szczegóły dotyczące 2. sezonu 13 powodów!

Aktor Christian Navarro, który wciela się w rolę Tony'ego, potwierdził niedawno rozpoczęcie zdjęć do 2. sezonu przebojowego serialu Netflixa. W głównej roli powróci Katherie Langford czyli odtwórczyni Hanny Baker. Tym samym nowa seria nie opowie o samobójstwie kolejnego nastolatka, lecz dogłębniej wyjaśni śmierć z pierwszego sezonu, znajdując kolejnych winowajców. Drobną niedogodność może stanowić fakt, że pierwsze 13 odcinków oparto o książkę Jaya Ashera, której fabuła kończy się mniej więcej w tym samym momencie co pierwszy sezon. Literacka kontynuacja nie istnieje, więc tym razem twórca telewizyjnej adaptacji Brian Yorkey będzie musiał samemu wymyślić, jaki los czeka nastoletnich bohaterów.

Drugi sezon 13 powodów zadebiutuje na Netflixie w 2018 roku, dokładna data nie jest jeszcze znana. Nowe odcinki mogą jednak trafić do widzów później niż rok po premierze pierwszej serii, gdyż pierwotnie nie planowano kręcenia kolejnych epizodów i dopiero ogromny sukces komercyjny oraz ogólne zainteresowanie spowodowało, że dostajemy drugi sezon. 

Źródło: Variety | Ilustracja wprowadzenia: Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.