• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Oficjalnie The Ballad of Buster Scrugs, antologia w westernowym klimacie autorstwa braci Coen pojawi się na platformie Netflix już w 2018 roku. Projekt twórców Fargo, składa się z sześciu różnych opowieści o mieszkańcach Dzikiego Zachodu. W roli tytułowego Bustera zobaczymy Tima Blake'a Nelsona. Bracia ogłosili krótko:

Streamujemy, sku***syny

Fot. mat. prasowe

Joel i Ethan Coen napiszą i wyreżyserują pierwszy sezon, a także będą jego producentami wykonawczymi wraz z Megan Ellison oraz Sue Naegle z Anapurna Television. Wśród twórców pojawi się także wieloletni współpracownik Coenów, Robert Graf. Jak powiedziała viceprezes oryginalnych produkcji Netflixa, Cindy Holland, zarząd platformy jest bardzo podekscytowany możliwością goszczenia osób z taką gamą talentów. My wkrótce zobaczymy ich najnowsze scenopisarskie dzieło, Suburbicon, napisane wraz z Georgem Clooneyem, który pełni dodatkowo funkcję reżysera owej komedii. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.