• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sense8, jak powszechnie wiadomo, to serial, który skończył się bardzo szybko. Jednak za sprawą fanów powstanie dwugodzinny finał opowieści - data premiery nie jest jeszcze znana, ale już teraz możecie wysłuchać podziękowań Lany Wachowski.

Współpraca sióstr Wachowskich z Netflixem skończyła się szybciej niż się zaczęła, czyż nie?. Po dwóch sezonach Sense8zejdzie z "anteny" kalifornijskiego potentata i to mimo tego, że zdążył on zgromadzić wokół siebie własną, oryginalną społeczność. Jej liczebność jednak widocznie pozostawia wiele do życzenia, albowiem słupki oglądalności nie rosną, wpływy na konto nie zadowalają, a petycja złożona przez fanów i postulująca przedłużenie serialu o kolejne sezony została bezkompromisowo i bez skrupułów przerobiona na dwuwarstwowy papier toaletowy.

Na szczęście w Netflixie są jeszcze osoby, które prócz żyłki do biznesu posiadają zamiłowanie do kinematografii jako takiej, gdyż to właśnie one wywalczyły dodatkowy rok w kontrakcie dla tych nietuzinkowych reżyserek. Cel jest jeden - satysfakcjonujące zamknięcie serii. Tym natomiast będzie paradoksalnie nie serial, lecz ponad dwugodzinny film pełnometrażowy, który już stał się przyczynkiem do zamieszania, szumu i gwaru na planie filmowym. Logiczne acz niespodziewane. Niemniej jednak w tym nieszczęściu szczęście jest takie, że nie pozostaniemy z ręką w nocniku jeśli chodzi o losy bohaterów Sense8. Film bowiem definitywnie pozamyka wszelkie furtki fabularne, zapewne mniej lub bardziej pieczołowicie, ale przynajmniej dowiemy się, co się stało z tym Wolfgangiem. Chyba.

Źródło i ilustracja wprowadzenia/pełnego tekstu: Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kuba Łaszkiewicz

Kuba Łaszkiewicz

Stały współpracownik

O mnie:

Fan Tarantino, Kubricka i Kazika. Autor "Kalesonów Sokratesa". Jedyny członek redakcji urodzony w XXI wieku.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.