The Crown – zwiastun zdjęcia oraz data premiery 2. sezonu serialu!

Platforma Netflix opublikowała zwiastun, jak również podała oficjalna datę premiery drugiego sezonu serialu The Crown, w którego obsadzie znajdują się Claire Foy i Matt Smith. Nowy rozdział serii zadebiutuje na rzeczonym serwisie streamingowym już 8 grudnia. Będziecie czekać? Poniżej zwiastun oraz kilka fotosów promujących nadchodzący sezon!

https://www.youtube.com/watch?v=k15O_eBfUuk

Zobacz również: Nowy plakat Stranger Things składa hołd Koszmarowi z ulicy Wiązów

The Crown, czyli oryginalna produkcja platformy Netflix opowiada prawdziwą historię reżimu Królowej Elżbiety II, w następstwie rozpadu kruchego porządku społecznego ustanowionego po II Wojnie Światowej. Oparta na zgarniającym nagrody przedstawieniu zatytułowanym The Audience, omawiana seria doprowadziła do ponownego spotkania jej twórcy i scenarzysty – Petera Morgana (The Queen, Frost/Nixon) z reżyserem Stephenem Daldry’m (Billy Elliot, Strasznie głośno, niesamowicie blisko) i producentem Andy’m Harriesem (The Queen).

weq 1

weq 2

weq 3

weq 4

Począwszy od żołnierzy Sił Powietrznych Jej Królewskiej Armii walczących z nielegalną wojną w Egipcie i kończąc na upadku trzeciego Premiera, Harolda Macmillana po niszczycielskim skandalu, drugi sezon jest świadectwem zakończenia epoki przywiązania i wprowadzenia ery rewolucji lat 60. XX wieku.

The Crown kontynuuje kronikę obrazującą duże globalne i polityczne wydarzenia, które zdefiniowały oraz ukształtowały drugą połowę XX wieku – serię niespotykaną w skali, ambicji i twórczej wizji.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?