• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć na specjalnych i bezpłatnych pokazach w kinach finałowy odcinek 7. sezonu adaptacji  cyklu powieści autorstwa George'a R.R. Martina. Możliwość taką zapewni sieć kin Helios, która wyświetli go 28 sierpnia o godz. 20.00 na swoich ekranach w całej Polsce. 

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na finałowy odcinek 7. sezonu Gry o Tron należy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/got i odebrać zaproszenie osobiście, w kasie wybranego kina sieci Helios od 26 sierpnia, od godziny 10:00. Wiedźcie jednak, że fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Pula miejsc jest ograniczona, więc, o tym kto ostatecznie zgarnie wejściówki zadecyduje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Zobacz również: Ale ROZMACH! Twócy Gry o Tron zapraszają za kulisy efektownego starcia wojsk Daenerys z Lannisterami!

GOT7 1200x628fot. Helios

7. sezon Gry o Tron jest przeodostatnim. Do tej pory wyemitowano jego cztery odcinki, co oznacza, że do końca obecnego sezonu pozostały jeszcze trzy epizody. 

Źródło: Helios.pl / ilustracja wprowadzenia: HBO

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.