Advertisement
banner

Lifting – eskaGo ruszy na podbój Internetu serialem komediowym

Kolejna platforma VOD powalczy o widzów własnymi produkcjami. Serwis eskaGo, należący do Grupy ZPR Media, zaprezentuje jesienią swoją pierwszą propozycję. Będzie nią nowy serial komediowy Lifting z Tamarą Arciuch (Wesele, Druga szansa) i Joanną Moro (Anna German, Talianka) w obsadzie.

Pierwsza seria Liftingu składająca się z 9 odcinków przedstawiać ma serię scenek-skeczów, które rozgrywają się w poczekalni ekskluzywnej kliniki chirurgii plastycznej. Fabuła ma mieć satyryczny wydźwięk i będzie skupiać się na czterech klientkach w różnym wieku opętanych kultem młodości oraz obsesyjnie dążących do poprawy urody za pomocą skalpela: Patrycji, Milenie, Elizie i Justynie. Co ciekawe, produkcja jest adaptacją hiszpańskiej sztuki teatralnej o tym samym tytule autorstwa Dunii Ayaso, Felixa Sabroso, współpracowników Pedro Almodovara. 

Lifting eskaGo serial 4

Sporo szczegółów o samym serialu oraz swojej roli zdradziła Agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Joanna Moro:

– Charaktery bohaterek są bardzo konkretne, są bardzo mocno zarysowane, a zarazem przystępne, piękne i kuszące. Wszystkie postaci są wyliftingowane, wszystkie są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu. Tutaj jest to karykatura tego, że cały czas dążymy do czegoś, a tak naprawdę nie wiemy do czego, przez to coraz więcej potrzebujemy, w końcu stajemy się plastikiem, gliną czy piaskiem do rozsypania – często te kobiety nie mają żeber, rozsypują się, są dziś takie osoby – tłumaczy Joanna Moro.

Według aktorki serial pokaże rzeczy, których jeszcze w Polsce nie pokazywano.

– Jest to serial internetowy, więc planujemy dotrzeć nie tylko do Polaków, lecz także szerzej. Myślę, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie, bo to bardzo nurtujący problem, na czasie. Ten serial ma wiele podtekstów i działa na wyobraźnię. Zobaczymy tam ludzi, którzy są zagubieni w dzisiejszym świecie, a mimo to cały czas szukają akceptacji tak jak wszyscy – dodaje Joanna Moro.

Lifting eskaGo serial 2 Joanna Moro

– W serialu „Lifting” gram pielęgniarkę Margaretę, która jest żywą reklamą tej kliniki, tego pięknego pałacu, w którym kobiety poddają się operacjom plastycznym i chirurgicznym. Jestem taką wizytówką: proszę państwa, można wyglądać tak pięknie dzięki skalpelowi – mówi agencji Newseria Joanna Moro.

W główne bohaterki serialu wcielają się Tamara Arciuch (Justyna), Anna Matysiak (Eliza), Monika Buchowiec (Milena) i Marta Król (Patrycja). W serialu zobaczymy również: Joannę Moro, Olgę Kalicką, Monikę Mariotti, Krystynę Tkacz, Jacka Mikołajczaka, Andre Whyte’a, Nicole Bogdanowicz. Reżyserem jest Bo Martin.

Premiera serialu Lifting już 2 września na platformie eskaGO.pl. Odcinki będą udostępniane za darmo.

Źródła: eska.pl; Newseria Lifestyle/ Ilustracja wprowadzenia: Fot. Dominika Rutkowska/Vidoq

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?