Advertisement

Misty Knight na pierwszym zdjęciu z nowego sezonu Luke’a Cage’a!

Twórcy serialu Luke Cage, za pośrednictwem portalu Entertainment Weekly, udostępnili pierwsze oficjalne zdjęcie z 2. sezonu! Widać na nim tytułowego bohatera oraz Misty Knight, która – jak widać poniżej – posiadać będzie swoje słynne bioniczne ramię.

MistyKnightWithNewArm

Misty Knight straciła prawe ramię podczas wydarzeń z serialu The Defenders. Stało się to konkretnie w ósmym, ostatnim odcinku serii, podczas walki z jednym z przywódców Ręki – Bakuto. Czujecie tę ironię? W komiksach Marvela Misty otrzymuje bioniczne ramie od samego Tony’ego Starka. Jednakże wszystkie znaki na niebie sugerują, że w serialu Netflixa tym dobroczyńcą będzie Nieśmiertelny Iron Fist, obrońca K’un-Lun i zagorzały… po prostu Danny Rand, który jest też właścicielem szpitala do którego trafiła Misty Knight. Tym bardziej, że postać grana przez Simone Missick ma pojawić się też w drugim sezonie Iron Fista.

W drugim sezonie Luke’a Cage’a Mike Colter powróci jako tytułowy bohater, Simone Missick jako Misty Knight, Rosario Dawson wcieli się w rolę Claire Temple, Alfie Woodard zagra Mariah Dillard, a Theo Rossi będzie Shadesem. Nowymi członkami obsady są: Mustafa Shakir jako John McIver – naturalny przywódca, który wniesie do Harlemu dawkę charyzmy, a także Gabrielle Dennis jako Tilda Johnson, wykwalifikowana pani doktor, której historia łączy się bezpośrednio również z tą dzielnicą.

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu będą Cheo Hodari Coker i Aïda Croal, a w rolach koprodecentów sprawdzą się Jeph Loeb i Jim Chory. Luke Cage powróci na platformę Netflix w 2018 roku.

Źródło: EW / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?