Black Rose – antologia Drew Barrymore z kobiecej perspektywy

Horrorwa antologia Black Rose zostanie napisana i wyreżyserowana przez kobiety. Wyprodukuje ją Drew Barrymore and Nancy Juvonen’s Flower Films, Jill Blotevogel oraz CBS TV Studios

Zobacz również: Feminizacji Hollywood ciąg dalszy – w remake’u Władcy Much zamiast chłopców, zobaczymy dziewczynki!

Scanariusz odcinka pilotażowego serii zostanie napisany przez Jill Blotevogel i – jak sama określa – jego fabuła będzie skupiała się na najwięszych, czasem głęboko skrywanych obawach ludzi ukazanych z perspektywy kobiety. Black Rose ma obfitować w tematy dotyczące zdrady, zazdrości, poczucia winy i obsesji seksualnych, a to wszystko w klimacie grozy i horroru.

Drew Barrymore and Nancy Juvonen’s Flower Films zostało założone w 1995 roku i jest odpowiedzialne za produkcję takich filmów jak Aniołki Charliego, 50 Pierwszych Randek czy Kobiety pragną bardziej. Wspólna praca Barrymore i Juvonen zaowocowała też serialami – między innymi The Santa Clarita Diet, w którym Drew zagrała główną rolę. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?