• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak wszyscy dobrze wiemy, Gra o Tron znana jest z bezlitosnego pozbywania się głównych bohaterów, jednak Nikolaj Coster-Waldau (który wciela się w postać Jamiego Lannistera) uważa, że w 8. sezonie serialu niektórzy z nich mogą zostać przemienieni w Nieumarłych! W rozmowie z Esquire aktor powiedział:

Obawiam się, że zamienię się w jednego z nieumarłych. To byłoby beznadziejne! Wiesz, niektóre z głównych postaci zostaną przemienione. To będą główni bohaterowie o niebieskich oczach. I, Boże, mam nadzieję, że to nie będę ja. To trzy godziny makijażu w godzinach porannych!

Z całą pewnością ciężko jest dyskutować z takimi argumentami! Gra o Tron obfituje w niezapomniane, a zarazem piękne chwile. Nie dziwi nas fakt, iż okazja, by zamienić bardzo lubianą postać w bezmyślnego członka sił wroga, jest niezwykle kusząca dla głównych scenarzystów: Davida Benioffa i D.B. Weissa. Wygląda jednak na to, że duet najpierw musi znaleźć aktora gotowego do pracy trzy godziny wcześniej.

gra o tron games of thronesFot. Kadr z filmu

Zobacz również: Gra o Tron - spotkanie w Królewskiej Przystani "zza kulis"!

Naturalnym pytaniem jest także: kto zostanie przemieniony? Postacie pokroju Jona Snow i Daenerys są zbyt ważne, a inni bohaterowie, np. bracia Clegane i Cersei Lannister, będą prawdopodobnie odgrywali role kluczowe dla fabuły. Jaime mógł być do tej pory uważany za głównego kandydata - razem z Tyrionem. A może zimny los Nieumarłego czeka na najbardziej ukochane przez nas postacie? Wiele fanowskich teorii potwierdza, że być może Tyrion kiedyś dowiedzie tego, iż jest jednym z legendarnych trzech smoczych głów. Nikt przecież nie mówił, że smok ma być żywy!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Anna Kozłowska

Anna Kozłowska

Stały współpracownik

O mnie:

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.