AdvertisementThe Punisher – Frank Castle w armii! Nowa zapowiedź, zdjęcia i plakat!

Prezentujemy nową zapowiedź promującą serial Netflixa i Marvela The Punisher. Oprócz materiału wideo do sieci trafiły niepublikowane dotąd zdjęcia z produkcji oraz nowy plakat! Data premiery serialu nie została jeszcze przybliżona, jednak pewnym jest to, że produkcję zobaczymy jeszcze w tym roku!

https://www.youtube.com/watch?v=22uTNZysGpE

Zobacz również: The Punisher – przyjaciele, wrogowie i Frank Castle w nowym zwiastunie

Marvel's The Punisher

Marvel's The Punisher

The Punisher będzie już szóstym, jak dotąd, serialem powstałym dzięki współpracy stacji Netflix z Marvelem oraz czwartą interpretacją tej postaci w filmie. Dokładna premiera tytułu nie została jeszcze ustalona. Wcześniejszymi projektami rzeczonego teamu są DaredevilJessica Jones, Luke CageIron Fist oraz The Defenders, w którym wszyscy tytułowi bohaterowie stworzą silną drużynę. Do zespołu nie dołączy Punisher, gdyż działanie drużynowe nie leży za bardzo w naturze Franka Castle.

W obsadzie serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Jona Bernthala (Frank Castle), Deborah Ann Woll (Karen Paige), Daniela Webbera (Lewis Walcott), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle), Paula Schulze’a (Pielęgniarka Jackie), Jamie’go Ray’a Newmana (Sarah Lieberman) oraz Ebona Moss-Bachracha (Micro).

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: Empire

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?