Prawdziwe kłamstwa doczekają się telewizyjnego reboota od Jamesa Camerona!

Z informacji, do jakich dotarł portal The Hollywood Reporter wynika, że James Cameron będzie odpowiedzialny za reboot Prawdziwych kłamstw z 1994 roku w formie serialu telewizyjnego. Skrypt przygotuje Marc Guggenheim (Arrow) oraz McG, który razem z Cameronem będzie także producentem wykonawczym. Ma to być współczesne ujęcie tego, jak para radzi sobie z faktem, iż jedno z nich okazuje się być szpiegiem.

Zobacz również: Jamie Lee Curtis powróci w Halloween w 2018 roku!

Film Prawdziwe kłamstwa opowiadał historię niezawodnego agenta do zadań specjalnych Harry’ego Tuskera (w tej roli Arnold Schwarzenneger) działającego w tajemnicy nawet przed swoją żoną Helen (Jamie Lee Curtis). Kobieta nie wie, kim on jest i od lat żyje w przeświadczeniu, że poślubiła nudnego sprzedawcę komputerów. Z chwilą, gdy podwójne życie Harry’ego w końcu wychodzi na jaw, oboje z Helen trafiają w ręce mięzdynarodowych terrorystów. Będą zmuszeni dać z siebie wszystko, aby ocalić zarówno swoje małżeństwo, jak i życie. Obraz wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, będący remakiem francuskiej komedii La Totale! z 1991 roku, zarobił na całym świecie ok. 379 mln dolarów, a Jaimie Lee Curtis za swoją rolę otrzymała m.in. Złotego Globa dla Najlepszej Aktorki oraz Saturna w kategorii Najlepsza Aktorka. Natomiast John Bruno, Thomas L. Fisher, Jacques Stroweis oraz Pat McClung uzyskali nominacje do Oskara za efekty specjalne.

https://www.youtube.com/watch?v=kWVFgUo5Btg 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?