• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Do premiery pierwszego odcinka spin-offu Teorii wielkiego podrywu o młodym Sheldonie Cooperze zatytułowanego Young Sheldon zostało 5 dni. Późniejsze zobaczymy dopiero na początku listopada. Aby umilić sobie czekanie, sprawdźcie najnowszy trailer produkcji!

Zapraszamy do oglądania:

Zobacz również: Pierwsze zdjęcia młodego Sheldona Coopera w spin-offie Teorii Wielkiego Podrywu

Akcja serialu rozgrywa się w 1989 roku i skupia się na 9-letniej wersji Sheldona Coopera, uwielbianej postaci z serialu Teoria wielkiego podrywu. Młody Sheldon wraz ze swoją rodziną mieszka w Teksasie i, jako mały geniusz, rozpoczyna naukę w liceum.

Rodziców Sheldona zagrają: Zoe Perry - Mary oraz Lance Barber - George'a Sr. Z kolei w rodzeństwo Sheldona wcielą się: Raegan Revord - Missy, oraz Montana Jordan - Georgie. W postać młodego geniusza wcieli się Iain Armitage. 

Jim Parsons wystąpi w serialu w roli narratora wydarzeń komentowanych z perspektywy dorosłego Sheldona, będzie on również odpowiedzialny za produkcję spinoffu. Oprócz niego, w roli producentów wykonawczych pojawią się również: Chuck Lorre, Steven Molaro oraz Todd Spiewak.

Pierwszy, półgodzinny odcinek serialu, który nakręci Jon Favreau (Księga Dżungli) zadebiutuje w telewizji 25 września. Później serial będzie emitowany od 2 listopada.

 Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: CBS

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.