Od 12 października w Comedy Central pijane gwiazdy przedstawią dzieje Polski

W czwartek, 12 października 2017 r., Comedy Central rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego Drunk History – Pół litra historii, w którym celebryci pod wpływem alkoholu opowiedzą o historii Polski. Będzie go można oglądać o godz. 22.00. 

Formuła programu polega na tym, że popularne polskie gwiazdy piją drinki przed kamerami. Będąc pod lekkim wpływem alkoholu, uczestnicy show odtworzą dzieje państwa i narodu polskiego, a widzowie obejrzą ich opowieści w postaci scenek odegranych przez aktorów w strojach z tamtej epoki. Wszystkie kwestie wypowiadane są przez gwiazdę, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust. Widzowie w serialu poznają m.in. historie kasiarza Szpicbródki i polskiej Mata Hari oraz dowiedzą się o nietypowej pasji Józefa Piłsudzkiego. W Drunk History – Pół litra historii udział wezmą aktorzy, celebryci, influencerzy oraz gwiazdy kabaretu i stand-upu. W roli narratorów widzowie zobaczą m.in.: Joannę Kołaczkowską, Bartłomieja Kasprzykowskiego, Renatę Dancewicz, Macieja „Z Dvpy” Dąbrowskiego, Katarzynę Kołeczek, Leszka Lichotę, czy Tomasza Zimocha. W postaci historyczne wcielą się natomiast m.in.: Piotr Cyrwus, Rafał Mohr, Mirosław Baka i Katarzyna Kwiatkowska. Polska wersja Drunk History jest oparta na amerykańskim formacie o tym samym tytule, który w Comedy Central zadebiutował w 2008 r. Format był realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

https://www.youtube.com/watch?v=hi6Mt_-MH64

Producentem wykonawczym Drunk History jest ATM GRUPA. Rolę reżyserów serialu pełnią: Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Piotr Dejneko/ATMGrupa

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?