Wataha – zobacz klip przybliżający sylwetkę Wiktora Rebrowa!

HBO udostępniło klip promujący drugi sezon serialu Wataha. Przybliża on sylwetkę postaci granej przez Leszka Lichotę, czyli Wiktora Rebrowa.

Drugi sezon serialu HBO Wataha ponownie przeniesie widzów w Bieszczady, które tym razem pokażą swoje ciemniejsze oblicze. Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu straszliwej zbrodni na granicy prokurator Dobosz otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i, pełna obaw, wraca w Bieszczady. Markowski  twardą ręką trzyma watahę. Bohater zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale przeszłość nie daje mu spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej dziczy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem i Martą. Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu.

Zobacz klip poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=l7R93aSWNLs

Zobacz również: Wataha – nowy zwiastun i plakat 2. sezonu serialu HBO!

W drugim sezonie Watahy ponownie wystąpią m.in. Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia-Prokopowicz.

Reżyserami drugiego sezonu „Watahy” są Kasia Adamik  oraz Jan P. Matuszyński. Premiera drugiego sezonu Watahy odbędzie się 15 października w HBO i HBO GO. Będzie składał się z 6 odcinków.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe HBO

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?