Belfer – zobacz klimatyczną czołówkę 2. sezonu serialu!

Stacja CANAL+ zaprezentowała oficjalną czołówkę drugiego sezonu serialu BELFER. Nowa seria już od 22 października w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.

https://www.youtube.com/watch?v=ncMrvK6zmH4

Zobacz również: Belfer – recenzja 1. odcinka 2. sezonu!

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W serialu kryminalnym CANAL+ Belfer za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zowia Wichłacz, Eliza Rycembel, Michalina Łabacz i Szymon Piotr Warszawski. Za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Reżyserują Krzysztof Łukaszewicz (Karbala) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo).

Źródło: Canal+ / Ilustracja wprowadzenia: CANAL+

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?